• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadıköy Yasemin Kartal

Adres :

Cadde Bastan Mahallesi Yılmaz Apt Bağdat Caddesi İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Kartal

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 738 38 70

İstanbul’da güzellik ve kişisel bakım sektöründe hizmet veren Kadıköy Yasemin Kartal isimli işletmemiz,sizlere yüksek standartları ile özel yaşantınızda daha konforlu bir tarz ve kendi olumlu duyularınız için hizmet sağlamaktadır.

Güzelliğiniz ve kişisel bakımınız ile ilgili her konuda bizlere danışabilir, açık olduğumuz saatlerimiz içerisinde her zaman işletmemize uğrayabilirsiniz. Sizleri içten, güven ve samimiyetimiz ile işlemlerimizi detaylıca açıklayarak uygulama sağlamaktayız. Sizlerin sağlığı için yararlı ve etkili ürünler/cihazlar ile faaliyet sürdürmekte her bir ürünün içeriğini ve etkenlerini, göz önünde bulundurarak işletmemizde sunmaktayız.

Sizlerin sağlıklı bir cilde sahip olması ve beğenmediğiniz cilt tabanı bölümünü düzeltebilmemiz ile kendinizi daha çok beğenmeniz hedeflenmektedir. Tüm detaylar özenle irdelenerek işlemler gerçekleştirilmekte ve hassasiyetle yaklaşılarak, danışanlarımız konu hakkında bilgilendirilmektedir.

İstanbul Kadıköy güzellik ve kişisel bakım sektöründe aktif bir rol oynayan işletmemiz ile sizlere etkin ve kalıcı işlemler vaadetmekteyiz. Tüm danışanlarımızın bizlere her daim ulaşabileceğini bilerek güvenlerini kazanmamız ile birlikte işletmemizde samimiyet ön plana çıkarılmaktadır.

Ekibimiz sizlere sağlıklı, özenli ve dikkatli bir hizmet sunmakla kalmayarak tecrübeleri doğrultusunda, doğru bilgiler eşliğinde kişiye özel gerekli olan işlemler hakkında bilgilendirme yaparak tavsiye de vermektedir. Önceliğimiz her zaman için cilt sağlığınızın ve cilt kalitenizin sonucunda sağlam bir zemin üzerine işlemlerimizi uygulamak, uygulanan işlemler doğrutusunda istediğiniz biçimi elde etmesini sağlamaktır. Sonucunda bizleri tekrar tekrar tercih eden danışanlarımız bizlere ayrı bir mutluluk katmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR