• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadim Steak House

Adres :

Baklalı Mahallesi Tayakadın-yassıören Caddesi No : 209 A Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadim Ayan - Sinan Akyol

E-Posta Adresi :

kadimayan6000@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 188 18 50

Whatsapp 2:

0 (555) 188 18 50

Kaliteli bir yaşam herkesin hakkı olduğu gibi kaliteli lezzetleri tatmak da herkesin hakkıdır. Fakat bu lezzetleri bulmak kişinin kendi sorumluluğundadır. İstanbul Arnavutköy’de hizmet veren Kadim Steak House işletmemiz, dünyanın en güzel lezzetlerini tercihe sunarak alanında fark yaratıyor. Yılların bilgi birikimi ve deneyimini eşsiz mekânında misafirleriyle buluşturmak için yola çıkan işletmemiz, geleneksel lezzetlerimize yeni bir yaklaşım kazandırmakta, en orijinal ve en doğal tatlarıyla masalarla buluşturmaktadır. Aynı şekilde dünyaya yayılmış lezzet çeşitlerini de toplumuzun hassasiyetleri ve damak alışkanlıklarına uyarlayarak farklı bir deneyim yapmak isteyenlerin tercihine sunmaktadır.

İstanbul restaurant sektöründe yeme içme ve eğlencenin merkezi olma hayaliyle yola çıkan işletmemiz kısa sürede hedeflerine ulaşmış, bölgenin en çok tercih edilen, en çok tavsiye edilen restoranı haline gelmiştir. Aile lokantası konseptiyle faaliyet gösteren işletmemiz sevdikleriyle, misafirleriyle en güzel yemekleri tatmak isteyenlerin vazgeçilmez mekânı olmuştur.

Başarımızı kalite hassasiyetimize ve özverimize borçluyuz. Biliyoruz ki; bütün misafirlerimiz en iyiye layıktır ve bunu gerçekleştirmek de bizim görevimizdir. Bu hassasiyetle işletmemizde en doğal, en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bütün malzemelerimiz özenle seçerek mutfağımıza dâhil ediyor, benzersiz tarifleriyle marka olmuş ustalarımızla buluşturuyoruz. Ustalarımızın özel tarifleriyle hazırlanan menülerimiz servis görevlilerimizin benzersiz sunum teknikleriyle maslarla buluşuyor. Sulu yemek ve etli yemek çeşitlerimizi, hamburger, burger çeşitlerimiz alo paket siparişi ile evlere ve iş yerlerine de ulaştırıyor, toplu organizasyonlara memnuniyetle ev sahipliği yapabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR