• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taksi

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Alaaddin Özlem Ören Caddesi Onikişubat Kahramanmaraş Kahramanmaraş » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Tunahan Kırkgeçit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 454 06 09

Whatsapp 2:

0 (530) 454 06 09

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taksi;

İnsanın merkezde olduğu hizmet anlayışımız müşterilerimizin memnuniyeti ile karşılanmaktadır.Çalışmakta olduğumuz bütün personelin hak etmiş olduğu değeri kazanabilmesi için çaba göstermekteyiz. Böylece bir ailenin samimiyeti ve güveniyle kaliteli işler çıkartmaktayız.Hizmet portföyümüze göz atıldığında bugünkü gelmiş olduğumuz noktanın takım ruhumdaki başarıda yattığı gözlenebilecektir.

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi Taksifirması olarak misyonumuz sürekli olarak müşterilerimize daha kaliteli hizmeti en uygun yollardan sunabilmektir. Sunmuş olduğumuz hizmetin ekonomiklik boyutuna oldukça büyük bir önem vermekteyiz. Ayrıca tüm teknolojik gelişimleri de yakinen takip etmemiz sayesinde müşterilerimize Kahramanmaraş şehrinde Hizmet alanında en kaliteli hizmeti sağlamayı hedeflemekteyiz ve bu hedefi başarı ile yerine getirebilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR