• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kadir Sezik Saç Ekim Merkezi

Adres :

Gap Mah.turgut Özal Bulvarıgolden Plazakat: 2 No: 207 Merkez Batman Batman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kadir Sezik - Azad Sezik

E-Posta Adresi :

kadirsezik0@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 210 42 00

Whatsapp 2:

0 (545) 210 42 00

Whatsapp 3:

0 (545) 822 97 39

Firmaya Mesaj Gönder

Kadir Sezik Saç Ekim Merkezi

Üçretsiz Muayene ve Saç Analizi, FUE/PRP Destekli Saç Ekimi, MAKSİMUM greft ve Garantili Saç Ekimi olarak Batman Merkez de hizmet vermekteyiz.

Sunduğumuz kaliteli hizmetler firmamız tarafından yılladır başarılı şekilde sunulmaktadır. Bu konuda sizlerden çok ilgi gören firmamız bu çalışma sistemini yıllardır başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Bundan sonrada başarılı şekilde ve sürekli geliştirilerek bu hizmetlerimizin sürdürülmesi devam edecektir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız sürekli hizmetlerini geliştirmektedir.

Kadir Sezik Saç Ekim Merkezi firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.
Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR