• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kahramankazan Hazar Grup Yangın Söndürme

firma adresi

Adres :

- Ankara » Yenimahalle
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Funda Biçer
firma websitesi

Web Sitesi :

firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (506) 747 28 40

reklam logosu
  • firma instagram

Kahramankazan Hazar Grup Yangın Söndürme adlı firmamız birmilyonnokta.com sitesine üyedir. Tecrübeli ve deneyimli firmamız müşterileri için iyi kalitede hizmetler sağlamaktadır. Bizler firma olarak başarılı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyor ve geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyoruz. Kaliteden ödün vermeyen firmamız en iyi malzemeler ile kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır. Müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılayabilecek donanımlara ve altyapıya sahibiz. Başarılı çalışmalarımız sayesinde birçok müşterimizin önceliği olarak geniş kitlelere ulaşmaya devam ediyoruz.

Ankara hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmamız bulunduğu bölgede en iyisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Bizler firma olarak müşterilerimizin memnun kalacakları hizmetleri gerçekleştirerek öncelikleri olmaya devam ediyoruz. Geniş hizmet ağımız sayesinde hemen her türlü taleplerini karşılayabilecek donanımlara sahibiz. Sprinkli söndürme sistemi, pano içi söndürme sistemi, iş güvenliği, otomatik yangın söndürme sistemleri, hortum makaralar ve arabalar, arazi tipi yangın dolapları, köpük sistem yangın dolapları, itfaiyeci ekipmanları, su ve köpük monitörü, davlumbaz söndürme sistemleri, yangın söndürme eğitimi, gazlı yangın söndürme, hidrant yangın hortumları, ikaz armatürleri, yönlendirme aydınlatma hizmetlerimiz bulunmaktadır. Ayrıca yangın dolapları, yangın hortumları ve yangın kapıları olmak üzere çeşitli hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Bizler firma olarak tüm hizmetlerimizi en makul fiyatlar üzerinden sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Başarılı çalışmalar gerçekleştiren firmamız kalite ve güvenilir hizmetleri sayesinde %100 memnuniyetler elde etmekte. Sizlerde hizmetlerimizden güvenle faydalanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR