• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kahtam Çiğköfte

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ümit Kaya

reklam logosu
  • firma instagram

Firmamız; Kars fast food sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile gıda sektöründe kapılarını açmıştır. Sektöre adım attığı günden bu güne kadar kaliteli, etik ve dürüst bir ticari anlayışı benimsen firmamız; kaliteli hizmet anlayışından katiyen ödün vermeden, hijyenik ve temiz bir ortamda üretim yapmaktadır. Firmamızın hedefi kendi ürettiğimiz çiğ köftelerimizin adını daha geniş tüketici kitlelerine duyurarak sektördeki faaliyet alanımızda kalıcılığımızı arttırmaktır. Bu hedef doğrultusunda geleneksel lezzetimiz çiğ köfteyi modern sunumlarımız eşliğinde tüketicilerimize sunarak sektörde fark yaratmaktayız.

Firma olarak temel çalışma prensibimiz her zaman müşteri memnuniyeti merkezli hizmet anlayışımız olmuştur. Müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak adına elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Çiğ köftelerimiz el değmeden özel hazırlanmış yoğrulma kazanlarında üretilmektedir. Ayrıca gıda güvenliği ve TSE standartlarına uygundur. Üretimde kullandığımız bulgur, nar ekşisi, salça ve baharat gibi tüm malzemeler bölgemizin doğal ürünlerinden tedarik edilmektedir. Dolayısıyla çiğ köftelerimiz içerdiği besin değeri ile hem damak tadınıza hitap etmekte hem de vitamin değeri yüksek olduğu için bağışıklık sisteminizi desteklemektedir.

Firma olarak güler yüzlü, çalışkan ve özverili bir personel ile çalışmaktayız. Çalışma personelimiz hızlı, pratik ve titiz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin istek, arzu ve beklentilerini en kısa sürede tedarik etmektedir. Çiğ köfte siparişlerinizi salonumuzun nezih ortamında tüketebileceğiniz gibi alo sipariş hattımız ile iş ve ev adresine kadar servis yaptırabilirsiniz. Ayrıca tüm özel gün ve toplantılarınız için kilo ile sipariş almaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR