• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kalay Oto Elektrik Klima ( Buca Oto Elektrikçi )

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kalay

Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile birlikte artık daha konforlu ve daha kaliteli bir yaşam alanı için birçok farklı teknoloji geliştirilmiştir. Araçlarımız ile seyahat etme esnasında kullanılan klima ve buna benzer elektriksel aksamlar da araçlarımıza yerleştirilmiş olan daha konforlu bir seyahate olanak tanıyan teknolojilerdir. Ancak bu teknolojilerin belirli aralıklar ile bakımlarının yapılması ve olası arızalara karşı gerekli önlemlerinin alınması gereklidir. İşte bizler Kalay Oto Elektrik Klima ( Buca Oto Elektrikçi ) olarak sizlerin araçları için bu bakım onarım ve değişim hizmetlerini sizlere ulaştırmaktayız.

Kalay Oto Elektrik Klima ( Buca Oto Elektrikçi ) olarak İzmir ilinin Buca ilçesinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere verdiğimiz kaliteli, modern, yenilikçi, orijinal, güvenilir, hızlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde İzmir otomotiv alanında halkımız tarafından tercih edilen güvenilir bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler verilmesi adına bizler sizlere bu süreçte gerekli olan desteği sağlamaktayız. İçiniz rahat bir şekilde bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz.

Sizlere vermiş olduğumuz bu klima bakım ve arıza giderim hizmetlerini her klimalı araç için uygulayabilmekteyiz. Profesyonel çalışan kadromuz ve modern teknolojik aletlerimiz ile en iyi servis hizmetini sizlere ulaştırmaktayız. Kalay Oto Elektrik Klima ( Buca Oto Elektrikçi ) olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR