• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kalista Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sanem Balkan

  • firma instagram

Ahtapot ve kalamar gibi deniz mahsulleri başta olmak üzere balık türleri de her zaman taze olarak tüketilmelidir. Bayatlamış veya iyi korunmamış olan deniz ürünleri hayati riskler oluşturabilmektedir. Kalista Restaurant olarak uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde bu bilinç ile birlikte çalışmalarımızı büyük dikkat ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz. İşin mutfağından başlayarak biriktirdiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimiz sayesinde günümüzde büyük bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktayız.

Hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren “Kaliteli Ürün, Yüksek Müşteri Memnuniyeti” olarak belirlediğimiz misyonumuzu gerçekleştirmek amacıyla da sürekli kendimizi geliştirip yenilemeye de devam etmekteyiz. Müşterilerimizin öneri ve istekleri doğrultusunda kullandığımız alkollü içeceklerimizi özenle seçmekteyiz. Karides, kalamar ve ahtapot gibi tüm balık çeşitlerimizi de büyük bir titizlikle temizlenip her bir ürünümüzü uygun sıcaklık koşullarında pişirmekteyiz. Ürünlerimizin seçim aşamasından müşterilerimize servis aşamasına kadar olan tüm işlemlerimizi üst düzey kalite ile gerçekleştirmekteyiz.

Farklı damak zevklerine hitap edebilecek çeşitlilikte hazırladığımız mezelerimiz, her zaman taze olarak pişirilen deniz mahsullerimiz ve çeşitli alkollü içeceklerimiz sayesinde de İzmir restaurant hizmeti sağlayan diğer firmalara karşın lider konumda yer almaktayız. Alanında profesyonel kadromuz ve gerekli eğitimleri tamamlamış olan çalışma arkadaşlarımız ile birlikte de sektörümüzde her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz. Uygun fiyatlı hizmet anlayışımızın yanı sıra gerek lezzeti gerek kokusu gerekse de görüntüsüyle eşsiz lezzetli ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmayı sürdürmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR