• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kamış Oto Kurtarma

Sektör :

Yetkili Kişi :

İrfan Kamış

Artık yaşam standartlarımızın yükselmesi ve teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi nedeni ile neredeyse her evde bir araç bulunur hale gelmiştir. Yoğun gün temposu içerisinde araç ile birçok yere seyahat gerçekleştirmekteyiz. Bu seyahatler sırasında araçlarımız yorulmakta, bazı parçalarının kullanım ömrü tamamlanması sonucunda arıza verebilmektedir. Bu arızaların giderilmesi için tamir işleminin yapıldığı servise getirilmesi gerektiğinden Kamış Oto Kurtarma olarak bu görevi bizler üstleniyoruz. Hızlıca bulunduğunuz konuma gelerek sizleri kurtarıyoruz.

Firmamızın Aydın ilinin Nazilli ilçesindeki şubemizde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz kaliteli hizmet standartları ve uygun fiyatlı müşteri memnuniyet odaklı çalışmalarımız ile Aydın yol yardım sektöründe müşteriler tarafından tercih edilen bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Bu gelinen değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için gerekli çalışmaları firma olarak yapmaktayız.

Kamış Oto Kurtarma siz değerli müşterilerimize yeni ve kaliteli araç filosu, müşteri memnuniyeti odaklı misyonu, güler yüzlü çalışanları ile hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat bulunduğu konum çevresinde oluşan arızalara hizmet sağlayarak müşterilerimizi mağdur etmemek için çabalamaktadır.

Aracınızın arıza, kaza yapması durumunda heyecana kapılmadan müşteri iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilir ve arıza, kaza bildiriminde bulunarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Hızlıca bulunduğunuz konuma gelerek sizlerin yardımına yetişmekte ve araçlarınızı istediğiniz servise, garaja veya adrese bırakılmasını sağlamaktayız. Sizlere bu zor zamanlarınızda yardım etmekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR