• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kan-mar Marketcilik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Kan

Alışveriş sektöründe Kocaeli/ İzmit’ te market ürünlerini en kaliteli hizmet ile müşterilerimize sunmak adına açılışını gerçekleştirmiştir. Tüm market ihtiyaçlarınızı aynı anda kolaylıkla karşılamak için deneyimli ve ilgili personellerimiz siz değerli müşterilerimize eşlik ederek keyifli bir alışverişin tadını çıkarmanızda destek olacaklardır. Firmamızda bulabileceğiniz ürün çeşitlerimiz kozmetik ürünleri, temizlik ürünleri, gıda ürünleri, manav ürünleri ve daha fazlası bulunmaktadır. İşletme olarak ilk önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkararak, şikayetleri en aza indirmektir. Reyonlarımızda sizler için her zaman bilindik markalar ve en taze ürünler bulunmaktadır. Sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı bizler için oldukça önem arz etmektedir.

Firma olarak hijyen kuralları aksatılmadan her gün yerine getirilmektedir. Gözünüz kapalı bizleri tercih edebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz ile üstün kalite standartları çerçevesinde en uygun fiyatlı olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Dünya gelişmelerini yakından takip ederek kendimizi her gün daha da geliştirerek yolumuzda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmetler taşımak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Firmamız bünyesinde uyguladığımız belirli gün ve aylarda indirimler ve kampanyalar bulunmaktadır. Bizleri sosyal medyadan takip ederek veya firmamıza uğrayarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz. İhtiyacınız olan veya istediğiniz market malzemelerini yerinizden ayrılmadan sipariş verebilirsiniz. Bizler en kısa sürede siparişlerinizi hazırlayıp kapınıza kadar güvenle getirmekteyiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR