• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Express Tost Sandwich

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Bozkaya

Kocaeli’nde hizmet veren firmamız, fast food sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimini ürünlerine ve hizmet kalitesine başarı ile yansıtmaktadır. Firmamız İzmit fast food sektöründe kalitesi, lezzeti ve müşteri memnuniyetindeki başarısı ile ön plana çıkmaktadır.

Özellikle zengin sandviç ve tost çeşitleri ile tanınan ve bunun yanı sıra çiğ köfte ve baklavanın da en güzel örneklerinin sunulduğu işletmemiz, kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Firma olarak gerek ürün kalitemiz, gerek hizmet kalitemiz, gerekse personel kalitemiz ile rakiplerimizin daima bir adım önünde bulunmaktayız. Başarımızı sürdürülebilir kılmak için de kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Yıllar içinde kazandığımız deneyimimizi yeni bilgilerle artırmaktayız. Teknolojik ve sektörel gelişmelerle de işletmemizi desteklemekte, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermenin peşinde koşmaktayız.

İşletmemizde mutfağımıza giren her ürünün en sağlıklı, en lezzetli ve en iyi markalardan olmasına dikkat etmekteyiz. Ustalarımızın hazırladığı leziz ürünlerimizin sunumuna da büyük özen göstermekteyiz. Güler yüzlü ekibimiz ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile servis yapmaktayız.

Firma olarak kalite standartlarımız kapsamında hijyene de büyük önem vermekteyiz. Müşterilerimizi sağlıklı ve leziz ürünlerimizle, en temiz ve sıcak ortamda buluşturmaktayız.

Fiyat politikamızı belirlerken de yine müşteri memnuniyetini önceliğimize koyduk. Bu anlamda, en iyi ve lezzetli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerimize sunabilmekten büyük mutluluk duymaktayız. Hızlı hizmet anlayışımız da bizi öne çıkaran özelliklerimizdendir. Bizi tercih eden müşteriler, beklemeden lezzete ulaşır, işletmemizden mutlaka mutlu ayrılır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR