• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kanatçı Kenan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kenan Usta

İstanbul restaurant sektörünün vazgeçilmez lezzeti Kanatçı Kenan, aynı kalite ve lezzetle hizmet vermeye devam ediyor. Restoranımızda, tavuktan gelen lezzeti ustalıkla hazırlıyoruz ve müşterilerimize servis ediyoruz. Burada hazırladığımız lezzetlerimizi, yıllardır bu sektörün içerisinde çalışarak tecrübe sahibi olmuş ve bu tecrübelerini elinin lezzetiyle en iyi şekilde kullanan ustalarımız hazırlamaktadır. Ustalarımız mutfakta titizlikle çalışırken ekibimiz de aynı özen ve dikkati çalışmalarına yansıtmaktadır. Müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmemizden dolayı değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı başarıyoruz.

Kelle paça çorbamız, mercimek çorbamız, tavuk çorbamız, tavuk ızgara, fırında tavuk, kanat ızgara, fırında kanat restoranımızda bulunan lezzetlerimiz arasındadır. Kendimiz yetiştirdiğimiz tavuklarımızla sizlere doğal ve lezzetli yemekler sunmaya gayret ediyoruz. Burada değerli müşterilerimizi uzun yıllar ağırladık ve bugüne kadar herhangi bir olumsuz yorum almadık. Bugünden sonra da önce kalitemizden sonra da lezzetimizden ödün vermeden değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve bize olan güvenini yüksek tutmak adına bu lezzetlerimizi hazırlamaya özen göstereceğiz. Ekibimizle birlikte mutfakta ve serviste dikkatle ve hızla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde yemeğinizi soğutmadan sofralarınıza getiriyoruz.

Hizmet verdiğimiz bu sektörde kendimizi yenileyerek değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Özenle hazırladığımız bu lezzetleri uygun fiyatlarla sofralarınıza getiriyoruz. İşini seven, müşteri memnuniyetini önemseyen, güler yüzlü, samimi, dürüst, titiz çalışan, işine ve çevresine karşı saygısını koruyan ekibimizle birlikte çalışmalarımızı özenle gerçekleştiriyoruz.

Hadımköy ızgara kanat nerede yenir, istanbul hadımköy kilo ile köfte siparişi, istanbul hadımköy en yakındaki kasap, istanbul hadımköy kelle paça çorbası nerede içilir, hadımköy tavuk ızgara çeşitleri, istanbul hadımköy güvenilir kasap, hadımköy kilo ile köfte siparişi, istanbul hadımköy kızarmış piliç siparişi, istanbul hadımköy ızgara salonu, istanbul hadımköy kilo ile kanat siparişi, istanbul hadımköy tavuk ızgara çeşitleri, istanbul hadımköy ızgara incik nerede yenir, hadımköy kelle paça çorbası nerede içilir, hadımköy kızarmış piliç siparişi, hadımköy kilo ile kanat siparişi, hadımköy alo paket yemek siparişi, istanbul hadımköy alo paket yemek siparişi, hadımköy ızgara incik nerede yenir, hadımköy ızgara salonu, hadımköy güvenilir kasap, istanbul hadımköy ızgara kanat nerede yenir, hadımköy en yakındaki kasap vb. hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR