• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kaplan Oto Yikama ve Kuafor

Adres :

Konakli Mah. Ertuğrul Gazi Cad. No: 15/f07491 Alanya/antalya Antalya » Alanya

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Kaplan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ibrahim-kaplann@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 093 61 52

Whatsapp 2:

0 (532) 317 04 13

Whatsapp 3:

0 (538) 093 61 52

Kaplan Oto Yikama ve Kuafor

Konaklida olan işletmemiz tamamen tertemiz su ile arabalar yıkanıyor suyumuzda kireç bulunmamaktadır buda araba üzerinde leke kalmasını önler ayrıca GLOBOWAX bayii olarak susuz araba yıkama işlemimiz de mevcut elektirik kesintilerinde dahi arabamizi iç dış temizleyebiliyoruz.GLOBOWAX aracınızı çizmez boyasını besler normal bi aracın boyası 1.5ml ise 5 6 defa kuru temizlendinginde arabanin dış boya katmanı 2.5 ml e kadar çıkmaktadır bu tescillenmistir bu sayede aracın kilcal cizikler oval cizikler kaybolur aracınız daha parlak ve gözalici olur daha fazla bilgi isteyenler internette araştırabilirler.

Sadece bunlarla kalmayıp aracınızın iç yüzeyine kullandığımiz mahzenlerimiz de GLOBOWAX ürünleri dir kuaför motor temizleme zift temizleme boya koruma pasta cila işlemlerimiz garantili sonuçtur. Kuaför ve motor yıkamada DEVRIM ikiside su kullanilmadan ilk günki hâline gelir böylece araçta nem kokusu sigara kokusu ve kusma denen soradan çıkan lekeler olmaz. Daha fazla bilgi için lütfen sizi yerimize bekleriz.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve hatta rakip firmaların bile sevgisini kazanmak için hizmetlerimizi kesintisiz olarak sağlamakta ve saygı, sevgi çerçevesi içinde iletişimlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
Vizyonumuz ise, sektörde lider, güvenilir ve aynı zamanda kaliteli markalar arasında en üst seviyelerde yer alma ihtiyacı yer almaktadır. Kişilerin kadromuz arasında yer almak ve çalışması için insan hayatına saygı göstermekte ve müşteri odaklı pratik çözümler sunarak hizmet sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR