• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaağaç Oto Lastik

Adres :

Ece Mah.adem Göktaş Cad.no: 19 Anayol Üzeri Sandıklı / Afyonkarahisar (ocakbaşı Restaurant -shell Petrol Arasında) Afyonkarahisar » Sandıklı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Karaağaç

E-Posta Adresi :

karaagac7912@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 317 79 94

Whatsapp 2:

0 (545) 317 79 94

Karaağaç Oto Lastik olarak Afyon-Sandıklı da hizmet vermekte olupbalans ayarı, lastik tamiri ,iç dış lastik temini ,yaz lastiği ,kış lastiği ,ikinci el lastik ,uygun fiyata lastik,oto lastik,lastik sökme,lastik takma,7/24 lastik tamiri vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriy

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR