• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karabey İnşaat

Adres :

Baglar Mah. Tünel Sok. No: 10 Dinar Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Dinar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Karahan

E-Posta Adresi :

karahandinar@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 765 05 46

Whatsapp 2:

0 (536) 996 11 33

Whatsapp 3:

0 (546) 765 05 46

Karabey İnsaat

Beton inşaat, yapı tasarım, arsa karşılığı daire, uygun fiyata daire, anahtar teslim daire, tadilat dekorasyon ve çevre düzenlemesi olarak Afyonkarahisar Dinar da hizmet vermekteyiz.

İnşaat sektöründe lider firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukla beraber takım ruhu ile çalışmakta olan kaliteli bir ekibiz. Bundan dolayı her gün yeniliklerle karşınıza çıkmakta ve bir marka değer olarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu noktada hedefimiz ülkemizdeki sektörelanlamda liderliğimizi korurken global ölçekte aranılır bir firma olmaktır.Başarıya giden yolun çok çalışmaktan geçtiğini bildiğimiz için kalite standartlarını sürekli olarak yükseltmekte, müşteri memnuniyeti merkezli olarak hareket etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin daha kaliteli bir hizmete ulaşabilmesi için çaba göstermekteyiz.

Müşteri beklentilerini karşılarken dikkat edilen en önemli hususlardan biri de zamanında ve istenilen şekilde karşılanan hizmetin her talep için geçerli olmasıdır. Sürecin her aşamasında müşterilerimizin haklarına saygı gösterilmekte, çevre ve insanlık ile ilgili sorumlulukların bilincinde olarak faaliyetler sürdürülmektedir.
Firmanız sürekli bir şekilde İnşaat sektöründe gerçekleşen gelişmeleri takip ederek kendini iyileştirme yolunda faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu sayede verdiğimiz hizmetlerde ve gerçekleştirdiğimiz satışlarda daha yoğun ve artan bir çizgiye ulaşarak kentimiz için faydalı bir firma haline gelmeye gayret gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR