• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karaca 7 /24 Oto Lastik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Karaca

Araçlar birçok faklı aksamın işbirliği ile çalışır. Olmazsa olmazlarından bir tanesi de lastiklerdir. Üstelik en fazla karşılaşılan arızalar da lastik patlamasıdır. Düzenli olarak değiştirilmesi gereken lastiklere patlamadan sonra arızanın boyutuna göre müdahale edilir. Kimi zaman tamir yapılarak tekrar kullanılabilir hale gelse de bazen bütün lastiğin değiştirilmesi şart olur. Her durumda lastik tamiri, değişimi uzmanlık gerektiren bir iştir. Afyonkarahisar Sandıklı’da faaliyet gösteren Karaca 7 24 Oto Lastik firmamız yılların bilgi birikimi ve deneyimini müşterileriyle buluşturuyor.

Afyonkarahisar oto lastik ve jant sektörünün en köklü firmalarından birisi olan işletmemiz, gelişmiş altyapısı sayesinde araçların marka ve modeli, türü fark etmeksizin oto lastik çözümleri sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti temel ilkesiyle bulunduğumuz alanda bütün müşterilerimizin ayrıcalıklı olduğunu biliyor, en iyi hizmete layık olduklarının hassasiyetiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz. İstek ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde analiz ederek beklentilerine en doğru çözümleri üretiyoruz.

Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti verebilmek adına alanında uzman, yetişmiş ve gelişime açık bir kadro ile çalışıyoruz. Her birisi işini büyük bir özveriyle yapan personellerimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize gerek danışmanlık gerekse işin ustası olarak profesyonel çözümler sunmaktadırlar. 7/24 acil destek sunan firmamız, yol yardım hizmeti yanında sıfır lastik satışı, çıkma lastik satışı, sıfır jant satışı, çıkma jant satışı ve çok daha fazlasını tercihe sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR