• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karacabey İletişim

Adres :

Mithatpaşa Mahallesi Erkilet Bulvarı No: 157 Kocasinan/kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aşim Karacabey

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ahmtkrcby@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (546) 623 06 23

Karacabey İletişim olarak Kayseri-Kocasinan da hizmet vermekte olupfatura ödeme noktası,cep telefonu alım satım,cep telefonu mağazası,2. el cep telefonu,cep telefonu aksesuarları,su ödeme noktası vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR