• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karacasu Pidecisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Merve Demirkol

Karacasu Pidecisi olarak Aydın Merkez’de yeme içme ve eğlence sektöründe müşterilerimize hizmetler sunuyoruz. Pideci olarak uzun zamandan beri bu sektörün içinde yer alıyoruz ve müşterilerimize benzersiz lezzetler sağlamayı hedefleyen bir işletme olarak Aydın’da yer alan bir restoranız. Hijyen kurallarına dikkat eden ve sektörde deneyimli ustalarımızla müşterilerimize uzun yıllardan beri hizmet veriyoruz.

Restoranımızda kıymalı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı pide, karışık, sucuklu, kavurmalı pide, fındık pide ve daha bunun gibi birçok çeşit pidemiz mevcut halde bulunuyor. Ustalarımızın benzersiz lezzetlerle sizlere sunduğu bu pide çeşitleri aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Biz, en güzel lezzetleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı ve gastronomi alanında da Türkiye’de önemli işler yapmayı hedefleyen bir işletme konumunda bulunuyoruz. Bu doğrultuda da hem sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, hem de bu alandaki en önemli hizmet olduğuna inandığımız müşterimizin memnuniyetini kazanmaya gayret ediyoruz.

Karacasu Pidecisi olarak Aydın restoran sektörünün en önemli yeme içme ve eğlence işletmelerinden birisi konumunda bulunuyoruz. Menümüzde yer alan ve eşi benzeri olmayan pidelerimizi aynı zamanda paket yapıp sizlerin evine de kısa sürede getirebiliyoruz. Çalışırken her zaman hijyene ve kaliteye dikkat ediyor ve sunduğumuz bütün ürünlerin de bu amaç doğrultusunda kaliteli, lezzetli ve temiz olmasına dikkat ediyoruz. Aydın’da benzersiz lezzete sahip olan pidelerimizden yemek isteyen bütün müşterilerimizi restoranımıza beklemekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR