• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karadeniz Balıkçılık Balık Pişirme Evi

Adres :

Çepni Mah. Hürriyet Birinci Sokak No: 2 Çorum Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeki Çabık-mehmet Çabık

E-Posta Adresi :

zekicabik13@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 566 03 61

Whatsapp 2:

0 (533) 566 03 61

Whatsapp 3:

0 (537) 731 04 78

Karadeniz Balıkçılık Balık Pişirme Evi olarak Çorum da hizmet vermekte olupbalık evi,balık pişirici,balık pişirme evi,evde balık kokusuna son,balık ekmek,balık ekmek nerede yenir,kilo ile pişmiş balık,kilo ile temizlenmiş balık,taze balık satışı,parekende balık satışı,deniz ürünleri,deniz ürünleri pişirme vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR