• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Karadeniz Oto Tamir Bakım Servisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Gün

Alanında köklü kuruluşlardan olan işletmemiz sizlere hizmet vermek için çalışmalarını yürütmektedir. Araçlarınızın bakımı ve onarımını servisimiz üstlenmektedir. Firmamız bünyesinde çalışan personelimiz alanında uzman becerisine sahip ve yaptıkları işin bilincinde hassasiyetinde olan kişilerden oluşmaktadır. Bu nedenle yaşanacak olan herhangi bir aksi durumda ön görülen çözümleme seçenekleriyle tüm olumsuzluklara karşın gerek açıklamalarla gerekse alınan aksiyonlarla müşterimize aktarımı sağlanır.

Ankara ilinde oto tamir bakım servisi olarak firmamız müşteri kabul etmekte gerekli işlemleri gerçekleştirmektedir. Ayrı bir hususta tabi üret konusudur. Müşterilerimiz aldığı hizmet karşılığında ödedikleri ücretinde asgari olmasını ister. Ayrıca farklı hizmet kollarında da aynı başarıyı göstermek bizim için en büyük neşe ve motivasyon kaynağıdır. Çalışanlarımızın da değerlendirmelere alınarak kendilerini geliştirmeleri yönünden fırsatlar sunulmaktadır. Gerek işletme içi gerekse dışında eğitimleri devam ettirmekteler.

Sizlere sunulan hizmetlerin kalitesini ölçmek için değerlendirme anketlerinin vermiş olduğu verilere göre yola çıkılmakta gerekli aksiyonlar alınmaktadır. Bununla beraber çalışma ortamında huzuru sağlamak adına çalışanlarımız arasında da iş dağılımı yapılmakta düzen sağlanmaktadır. Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda yerimizi ziyaret edebilir bizlere olumlu olumsuz fikirlerinizi yerinde beyan edebilirsiniz. Tamir konusunda uzman ekiple çalışmanın vermiş olduğu rahatlığı yaşamaktayız. Sizlerde bu rahatlığa erişmek için bizi tercih edebilir ya da işletmeye doğrudan gidebilir.

Araçlarınızın düzenli bakımları yapılmakta özelliklede muayene öncesi araçların sıkı incelemesi yapılmaktadır. Bakım onarımı bittikten sonra aynı hassasiyet içerisinde araçlarınızı teslim alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR