• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karamürsel Kokoreç Evi

Adres :

4 Temmuz Mahallesi Dikdemir Sokak No: 5 Kocaeli » Karamürsel

Sektör :

Yetkili Kişi :

İlknur Çetinbaş

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 868 36 53

Oldukça zengin bir mutfak kültürüne sahip olmamız dolayısıyla birçok vazgeçilmez lezzete de ev sahipliği yapmaktayız. Bu vazgeçilmez lezzetlerin ilk sırasında tabi ki hepimizin severek tükettiği kokoreç yer almaktadır. Büyük küçük herkesin damak tadına hitap eden bu eşsiz lezzetin yapılışı da büyük emek istemektedir. Kokoreç yapılışı gereği profesyonellik gerektiren bir lezzettir. Biz Karamürsel Kokoreç Evi olarak bu lezzeti sizlere profesyonel bir şekilde sunmaktayız. Nitekim bu eşsiz lezzetin işin ehli olmayan kişiler tarafından üretilmesi insan sağlığı için risk oluşturacak bir durumdur.

Kocaeli fast food dünyasında kokoreç denince akla gelen ilk isim yan Karamürsel Kokoreç Evi olarak sizlere daima en iyi hizmeti vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz ile bu eşsiz lezzete lezzet katmakta ve bunu yaparken de kesinlikle hijyen kuralarını ihmal etmemekteyiz. Hijyen konusunda tüm personelin gerekli bilgi ve donanımı firmamız tarafından sağlanmıştır. Nitekim kokoreç yapılışı gereği hijyene ihtiyaç duyan bir lezzettir. Bu lezzeti sizlere en iyi şekilde sunduğumuz için mutluluk ve gurur duymaktayız.

İşimizi iyi yapmamız neticesinde bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyet derecesi oldukça zirvelerde seyretmektedir. Ayrıca firmamızda gözle görülür derecede büyüme ve gelişme sağlanmıştır bu husustan dolayı bizi tercih eden siz kıymetli müşterilerimize teşekkür ederiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için görüş ve önerileri dikkate almaktayız. Siz de bu eşsiz lezzeti profesyonel ellerden yemek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR