• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Kardeşler Prefabrik

Adres :

Mustafa Kemal Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No : 3/d Yenikent Sincan Ankara Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Karataş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

yusufkaratas0666@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 418 23 85

Whatsapp 2:

0 (505) 067 28 14

Whatsapp 3:

0 (541) 418 23 85

Whatsapp 4:

0 (505) 067 28 14

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık üretim süreci çok daha kısa bir hal aldı ve en değerli şey zaman haline geldi. Bir beton ev yaptırmak en az 3-4 aylık bir süreç sonucunda yapılabilirken gelişen teknoloji ile birlikte prefabrik ev ise 4-5 gün içerisinde imal edilip monte edilmektedir. Karataş Kardeşler Prefabrik işletmemiz ile bizler de sizlere kaliteli, hızlı bir şekilde hizmet getirmek için kurulmuş bir kurumuz.

Karataş Kardeşler Prefabrik işletmesi olarak Ankara ilinin Sincan ilçesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğumuz günden buyana vermiş olduğumuz kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyeti yüksek hizmetler neticesinde Ankara çelik konstrüksiyon ve prefabrik sektöründe değerli bir işletme konumuna gelmiş bulunmaktayız. Bu gelinen değerli noktanın korunması ve daha da ilerilere taşınması için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

İşletmemizde sizlerin istekleri doğrultusunda çizimler yapılmakta, kurulacak olan arazinin büyüklüğüne göre dizayn edilmektedir. Daha sonrasında üretim aşamasına geçilip kaliteli, sağlam malzemeler kullanılarak üretilip monte işlemi yapılmaktadır. Üretim sonrası en kısa sürede kurulum yapılacak olan alan düzenlenip konulmakta ve en kısa sürede eviniz bitmiş olacaktır.

Eğer sizlerin de yakın bir gelecekte prefabrik ev yaptırma gibi bir ihtiyacı var ise veya yaptırılmış olan evinde belirli değişiklikler yapmak istiyor iseniz iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçebilir ve prefabrik ev hakkında aklınıza takılan soruları ve fiyat konusunda konuşma sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR