• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karataş Oto Yıkama ve Aksesuar

Adres :

Döşeme Altı Sanayi Sitesi Girişi Antalya/döşemealtı Antalya » Döşemealtı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Karataş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (506) 736 12 95

Karataş Oto Yıkama ve Aksesuar olarak Antalya-Döşemealtıda hizmet vermekte olupoto yıkama,oto kuaför,pasta cila,boya koruma,jant temizleme,zift temizleme,iç dış detaylı temizlik,motor yıkama,motor koruma,oto koltuk yıkama vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR