• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kardeşler Börekçilik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Demir

reklam logosu

Adana fast food sektöründe hizmet sunan firmamız başarısı ile adını duyuruyor. Firmamızın önceliği kaliteden ödün vermeden birbirinden lezzetli yiyecekleri müşteri karşısına çıkartmaktır. Hizmetlerimiz sırasında müşteri odaklı çalışmalar yürütüyoruz. Müşterilerimizin istekleri ve beğenileri doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz hizmetler memnuniyet ile taçlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ve beğenisini kazanmak bizim için oldukça önemlidir.

Firmamız başta çiğ börek olmak üzere birbirinden lezzetli börek çeşitlerini özenle hazırlamaktadır. Sadece börek değil her zevke hitap edebileceğini düşündüğümüz yiyeceklerimizi de mevcuttur. Hazırladığımız yiyeceklerin tamamında organik ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Malzemelerimizi günlük olarak yerinden temin edebilmektedir. Katkı maddesi içermeyen malzemelerimizin kalitesi yiyeceklerimizin lezzetini doğrudan etkilemektedir. Firma olarak müşterilerimizin sağlığı bizim için büyük önem arz etmektedir. Rakiplerimizden farkımızı ortaya koyarak müşterilerimize denetim hakkı sağlıyoruz. Müşterilerimiz diledikleri zaman mutfağımıza ziyarette bulunabilir ve denetime tabi tutabilir. Firmamız hijyen konusunda oldukça iddialıdır.

Lezzetli yiyeceklerimizin kalitesi kadar fiyatı da dikkat çekmektedir. Uygun fiyatlar ile karşınıza çıkardığımız yiyeceklere sipariş yolu ile de sahip olabilirsiniz. İnternet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasını arayabilir ve sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz özenle paketlenir, sıcak sıcak bulunduğunuz konuma getirilir. Kaliteli ve lezzetli yiyeceklerin doğru adresi sizleri bekliyor. Ayrıca aklınıza takılan soru işaretlerinin yanıtlarına ulaşabilmek ve firmamız ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için şubemizi ziyaret edebilirsiniz. Başarının adresi sizleri bekliyor olacak.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR