• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler İnşaat Hafriyat

Adres :

Osmaniye Mahallesi Derya Sokak No: 6 Akçakoca Düzce Düzce » Akçakoca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Balıkçılar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilgi@kardeslerhafriyat.com

Whatsapp 1:

0 (543) 509 63 29

Whatsapp 2:

0 (541) 568 10 59

Whatsapp 3:

0 (543) 509 63 29

Whatsapp 4:

0 (541) 568 10 59

İnsan daha çok akıl gücü ile hareket eden bir varlıktır. Kas gücünün olanakları dünya yapısı düşünüldüğünde oldukça sınırlıdır. Bu yüzden de yüzyıllar önce basit makineler icat edilmeye başlanmış. Zamanla bunlar geliştirilerek bugün devasa makineler ortaya çıkarılmıştır. Bu icatlar insan gücüyle yapılması mümkün olmayan ya da aylar, yıllar sürebilecek bir işin saatler içinde tamamlanabilmesine olanak sağlıyoruz. Başta inşaat olmak üzere pek çok alanda hafriyat makineleriyle bir taraftan çok büyük işler kolayca yapılabiliyorken diğer taraftan çok daha kaliteli ve uzun ömürlü biçimde halledilebiliyor. Düzce Akçakoca’da bulunan Kardeşler İnşaat Hafriyat firmamız ile bizler de bu alanda olağanüstü çözümlere imza atıyoruz.

Düzce hafriyat sektöründe yola çıktığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi görüyoruz. Ortaya koyduğumuz başarılar sayesinde bölgemizin en fazla tercih edilen hafriyat firması olmayı başarsak da başarılarımızı her geçen gün daha ileriye taşıyor, daha geniş kitlelere hizmetlerimizi ulaştırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutulabilmek adına müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ediyor, en uygun çözümleri sağlamak adına sektördeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Araç filomuzu sürekli zenginleştiriyor, farklı ihtiyaçlara anında karşılık verebileceğimiz araç çeşitlerini hangarımızda bulunduruyoruz.

Firma olarak bütün araçlarımızı alanında yetişmiş, deneyimli, tecrübeli ve işini severek yapan operatörlerimize emanet ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliğini de göz ardı etmeden yapıların, çevrenin düzenlenmesine, taşımaya, kazmaya dair ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR