• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kardeşler Kasap Ve Şarküteri

Adres :

Beytepe Mahallesi İrfan Gümüşel Caddesi No: 27 ( İş Bankası Çaprazı ) Ankara » Beypazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fatih Sarıkaya

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (542) 830 37 08

Whatsapp 2:

0 (543) 541 97 43

Evimizin her türlü et ürünü ve şarküteri ürünü ihtiyacını karşılayan Kardeşler Kasap ve Şarküteri lezzetli ürünleriyle hizmetlerine devam ediyor. Siz de lezzetli bir et ürünü ya da tadı damağınızda kalan kahvaltılık bir ürün tatmak isterseniz site içindeki bilgileri kullanabilirsiniz.

Et alınacak güvenli yerler listesinde ilk sıralarda gösterilen firmamız tüm resmi makamlarca onaylanmış ürünleriyle sofralarınızın baş köşesi olmaya devam ediyor. Güvenilir gıda ürünü denince ilk akla gelen yerlerden biri olan firmamız sektörde bu özelliğiyle ön plana çıkmaktadır. Beyaz et ve kırmızı et fark etmeksizin her türlü et ürününün satışının yapıldığı Kardeşler Kasap ve Şarküteri firmamız İslami usullerden şaşmadan kesilen ürünleri sizlerin önüne getiriyor.

Süt ve süt ürünleri kahvaltı sofralarımızın vazgeçilmez besin grupları arasındadır. Firmamıza gün içinde gelerek günlük süt ihtiyacınızı karşılayabilir, taze olarak üretmiş olduğumuz peynir çeşitlerimizi ve organik ya da tuzsuz gibi türleri olan tereyağımızı satın alarak kahvaltı sofranızda ziyafet şöleni verebilirsiniz.

Ankara alışveriş sektöründe kasaplık etle süt ve süt ürünleri satışıyla bilinen firmamız bu ürünlerin yanı sıra günlük yumurta, zeytin ve reçel gibi kahvaltılık ürünleri de sizlere sunar. Beypazarı ilçesinde yer alan Kardeşler Kasap ve Şarküteri hem akşam yemeklerinizi hem de kahvaltılarınızı eğlenceli bir hale ortama dönüştürmeye devam ediyor. Ağzının tadını bilen herkesi firmamıza bekliyor, uygun fiyat politikamızla üst düzey lezzetler tatmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR