• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kargo Can

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Can-vedat Can

Gün içerisinde acil bir doküman veya paket almanız gereken durumlar olabilir. Bu ve buna benzer birçok durumda yüksek kalitede ve yüksek hızda teslimatta bir numara olmaya devam ediyoruz. Kargo Can olarak, kargoculuk ve teslimat alanında profesyonel bir şekilde sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Her geçen gün kendini geliştirerek sizlere aralıksız hizmet etmekte olan firmamız, uzman ve tecrübeli kurye kadrosuyla işini azimle yapmaya devam ediyor. Yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini benimsemiş hizmet anlayışımızla sektöründe lider ve önder firmalardan bir tanesi olan firmamız, sürekli kendini yenileyerek sizleri daha fazla memnun etmenin yollarını arıyor. Ekip çalışmasına önem veren kurye kadromuz ve teknik ekibimizle işlerinizi yoluna koymaya devam ediyoruz.

Alanında uzman ve deneyimli kargo elemanlarımızla sizlere vakit kaybettirmeden kargonuzu hemen evinize kadar getiriyor ve güler yüzle hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu şekilde hem sizlerin vakit kaybınızı azaltıyor hem de daha iyi ve daha doğru hizmet vermeye çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi odaklı çalışma disiplinimizle sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

UPS, Fedex ve DHL gibi dünya çapında ünlü kargo ve teslimat firmalarıyla çalışan Kargo Can, genç ve azimli çalışma ekibi ve güler yüzlü hizmetleriyle alanında lider ve öncü marka olmaya devam ediyor. Sizlerden gelen geri bildirimler ışığında her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz. İstanbul Fatih Kargo şubemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR