• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Bakar

Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatta birçok insan hızlı ve sıkışık bir şekilde günlerini geçirmektedirler. Bu sebeple de yemek gibi konularda hızlı bir şekilde hazırlanan ve tüketilen ürünleri tercih etmektedirler. Bu ürünlerin başını dürüm çekmektedir. Geçmişten günümüze kadar ki geçen zamanda geleneksel Türk yemeklerinden birisi olan dürüm birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Bizlerinde sizlere Gaziantep restoran sektöründe hizmet veren firmamız Karşıyakalı Dürümcü Recep Usta olarak sizlere dürüm de dahil olmak üzeri birçok farklı türde ürünü sizlere sunmaktayız. Firma olarak 1980’den beri sizlere hizmet sunmamız ürünlerimiz kalitesinin bir göstergesi olmaktadır.

Restoranımız sizlere sunduğu tüm hizmetleri günlük olarak çıkartmakta ve en taze şekli ile siz müşterilerine sunmaktadır. Sunduğumuz ürünlerde insan sağlığına en uygun olan malzemelerden üreterek sizlere sunmaktayız. Firmamız ürettiği tüm ürünleri de hijyenik ortamlarda güvenli bir şekilde üretmektedir. Firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımız da hijyene ve insan sağlığına verdiğimiz önemin farkında olup bu kuralımıza katı bir şekilde uymaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alo paket servisi ile birlikte restoranımıza gelemeyen müşterileri için istedikleri adrese kadar getirebilmektedir. Yine müşteri odaklı olarak çalışmamızın göstergelerinden birisi de uygun fiyatlar ile birlikte sizlere hizmet sunmamızdır. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR