• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kartal Lpg

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ömer Kartal

reklam logosu
  • firma fb

Otomobil kullanımlarının fazlalaşması ile birlikte otomobillerinin motorlarında da birtakım değişiklikler gerçekleştirilmeye başlanmıştır. Motorlarda gerçekleştirilen en büyük değişiklikler motorların çalışma prensipleri üzerinde olmaktadır. Motorlar elektrik enerjisi üretebilmek için birtakım ham maddeye ihtiyaç duyarlar.

Günümüzde yaygın olarak kullanılan üç farklı motor yakıtı bulunmaktadır. Benzin, motorin ve LPG en yaygın olarak kullanılan yakıt çeşitleridir. Her yakıt kendine has özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Her yakıtın tercih edilmesi için farklı sebepler bulunur. LPG sistemlerinin tercih edilmesi daha çok ekonomik olması amacı iledir. Benzin ve motorine göre neredeyse yarı yarıya daha ucuz olan LPG yakıtı ekonomiklik avantajı sayesinde özellikle çok yakan otomobillerde tercih edilir.

Otomobiller farklı motor yapıları ile üretilse dahi sonradan LPG sistemlerine dönüştürülebilmektedir. Motorlarda gerçekleştirilecek olan profesyonel işlemler neticesinde farklı yakıt tipini kullanan motorlar LPG kullanan motorlara dönüştürülebilmektedir. Firmamız Gaziantep otomotiv sektöründe sunmuş olduğu LPG dönüşüm hizmeti sayesinde müşterilerimizin araçlarını LPG sistemlerine uygun hale getirmekte ve araçların LPG yakıtı ile çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Ancak otomobili LPG sistemine dönüştürmek oldukça büyük bir titizlik ve ustalık isteyen bir iştir. Firmamız alanında uzman motor ustaları ile çalışmakta olduğu için dönüşüm işlemlerinde en ufak bir hataya dahi yer verilmez. Bu sayede LPG dönüşümleri eksiksiz gerçekleştirilerek otomobilin hiçbir probleme sahip olmaması sağlanır. Siz de LPG dönüşümünü uzman firmamız ile yaparak daha ekonomik yakıt miktarları ile otomobilinizi kullanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR