• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kartop Spor Tesisi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Levent Kartop

  • firma fb
  • firma instagram

Kartop Spor Tesisi en kaliteli halı saha hizmetini vermekten büyük gurur duymaktadır. Her zaman kendisi ile yarışan iş anlayışı sayesinde sürekli kendini geliştirmekte ve en iyisi olabilmek için çok çalışmaktadır. Bunun takdiri sizlerde olmakla birlikte yoğun tercih edilirliğimiz başarı ölçütümüz olmuştur. Sizlerin rahatça spor yapabilmesi için en iyi hizmeti vermek bizim için gururdur.

Antalya spor sektöründe kendini kanıtlamış olan firmamız önemli müsabakalara da ev sahipliği yapmıştır. Spor yaparken zemin oldukça önem taşır. Zeminin düz ve belli bir sertlikte olması gerekmektedir. Bunu en iyi şekilde sağlayan firmamız Kartop Spor Tesisi sizi asla yarı yolda bırakmaz ve pişman etmez.

Önemli spor müsabakaları için ya da arkadaşlarınız ile keyifli bir akşam için tercih edebileceğiniz en kaliteli ve güvenli adres Kartop Spor Tesisi her zaman hizmetinizdedir. Antrenman ve futbol için ideal mekan olan tesisimiz ile spor yaparken kendinizi son derece profesyonel hissedeceksiniz. Muratpaşa’da bulunan en donanımlı ve kaliteli halı saha olma özelliğini taşıyan tesisimiz de zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Halı sahaların dolgun ücretleri eğlenmenizi ve spor yapmanızı engellemesin. Tesisimiz uygun fiyatları ve grup indirimleri ile her daim sporun ve sporcunun yanında olmuştur. Kartop Spor Tesisi her açıdan sizi avantajlı duruma getirecek ve en keyifli anlarınızı yaşamanızı sağlayacaktır. Randevu ve detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR