• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kaşkavalcı Oto Yedek Parça Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Hüseyin Kaşkavalcı

reklam logosu
  • firma instagram

Otomobiller insanların göz bebekleridir. Onların her türlü bakım ve onarımı çok önemlidir. Kimi zaman arızalanırlar, kimi zaman da tozu dumana katarlar. İşte firma olarak bizler de insanların araçları konusundaki hassasiyetlerini bildiğimiz için siz değerli müşterilerimize İzmir oto yedek parça sektörü çerçevesinde hizmetlerimizi huzurlarınıza sunmaktan dolayı büyük bir kıvanç içerisindeyiz.

Alanında tecrübeli ve azimli ustalarımız ile günden güne gelişmekte olan işletmemiz, araçlarınızın her türlü bakımını ve onarımını üstlenerek, sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Hizmetlerimiz; kayış keçe, motor yağları, oto yağ filtre değişimi, oto elektrik parçaları ve oto cıvata servisleri şeklindedir. Araçlarınızın eğer motor yağlarını yenilemek istiyorsanız ve her türlü yedek parçaya kolay yollardan erişmeyi diliyorsanız, sizleri de firmamıza bekleriz.

Her türlü hizmeti sunarak, sizlerin gönlünde taht kuruyoruz. Hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde mağdur olma olasılığınız sıfırdır. Çalışkan ustalarımızın büyük bir çaba içinde işlerini hallettiklerinden hiç şüpheniz olmasın.

Müşterilerimizin beğenisini kazanarak, firmamızdan memnun ayrılmalarını sağlamaktayız. En kaliteli araç ürünlerini kullandığımızdan emin olabilirsiniz. Böylelikle, aracınıza hiçbir zarar gelmemektedir. Yani, gönül rahatlığıyla otomobilinizi kullanabilirsiniz. Bu sektör bazında öncü bir işletme olduğumuz için tercih edilme konusunda bir numarayız. Ayrıca, en uygun fiyat seçeneklerinden sizler de faydalanabilirsiniz.

Son olarak firmamızı var olan sosyal medya hesabından takip edebilir, bizleri şimdiden tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR