• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kay-er Su Arıtma Sistemleri & Beyaz Eşya Tamiri

Adres :

Eski Ömerli Mah. 1360 Sokak Eski Kızılay Kan Merkezi Yanı No: 2/b Tarsus Mersin Mersin » Tarsus

Sektör :

Yetkili Kişi :

Çoşkun Koyuncu - Ali İhsan Eker - Deniz Koçyiğit

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

coskun.koyuncu@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 973 09 53

Whatsapp 2:

0 (539) 470 00 89

Whatsapp 3:

0 (543) 308 64 95

Whatsapp 4:

0 (506) 973 09 53

Whatsapp 5:

0 (539) 470 00 89

Whatsapp 6:

0 (543) 308 64 95

Su arıtma sistemleri konusunda sizlere en gelişmiş çözümleri sunan firmamız bu alandaki en başarılı hizmetleri sizlere sunabilmektedir. Su tüketiminde sağlıklı ve temiz suyun tüketilmesi oldukça önemlidir. Bu alanda çalışmalar yürüten firmamız musluk sularının en güzel şekilde sağlığa uygun olarak arıtılmasını ve bunun sizlere sunulmasını sağlamaktadır.

Bu alanda yıllardır başarılı şekilde çalışmalar yürüten firmamız özellikle su arıtma sistemlerinin geliştirilmesi konusunda çalışmalar yürütmüştür. En başarılı şekilde su arıtma sistemlerinin üretimini yapan firmamız evleriniz veya iş yerlerinizde kullanıma uygun olan sistemlerin kurulması ve sorunsuz olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Alanında uzman olan firmamız deneyimli ekibi ile sizlere bu konuda en başarılı hizmetleri sunmaktadır.

Mersin su arıtma sistemleri tercihlerinde ilk sırada yer alan ürünlerimiz geniş bir teknik servis ağı ile kontrol edilmektedir. Yaşanan her türlü sorunlarda ve filtrelerinin değiştirilmesi işleminde sizlere başarılı bir şekilde teknik servis hizmetini de sunmaktayız. Bu alanda en başarılı çalışmaları yaparak sizlerin en ekonomik şekilde sağlıklı ve temiz su tüketmesini sağlıyoruz.

Firmamız hizmete başladığı günden beri sizlere en kaliteli hizmeti ulaştırmak, en başarılı ürünleri üretmek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için çalışmaktadır. Bu çalışmalarımızı sizlere profesyonel ekibimiz ile sunmakta ve sizlerden övgüler almaktayız. Alanında başarılı bir şekilde çalışmalarını sürdürmekte olan firmamız su arıtma sistemleri konusunda sizlere başarılı ürünler üretmektedir. Her kullanım için en uygun çözümleri sizlere sunabilmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR