• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kayseri Besyo - Pomem - Bekçi - Pmyo - Pöh - Paem - Msü ( Parkur ) Hazırlık Kursu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahsun Üçdağ

PARKUR EĞİTMENİM HAZIRLIK KURSU

BESYOvePOLİSLİKHazırlık Kursumuz , Halkımıza verilen en iyi eğitim kursudur.

2016 Yılından beri Sayısız öğrenci kazandıran ve öğrencileri gerek üniversite bölümlerine olsun gerekse polis akademilerine olsun çok iyi hizmet vermektedir. . Alanında uzman antrenör MAHSUN ÜÇDAĞ ile bu deneyimi yaşamaya hazır mısınız? Nizami Salon Nizami parkur ve Fotoselli Çalışma İmkanı Diyarbakır’ın İlk Polislik Kursu ve En İyi BESYO Kursu 8-12 Saniye Gelişme Garantisi Mahsun Hocamız alanında Türkiye’nin en iyi hocasıdır , Göreceğiniz eğitimde sizlere başarılar diler..

-Ayrıca polis meslek eğitim merkezi , pomem hazırlık kursları, bekçilik hazırlık kursları, polis özel harekat bölümü
Pöh hazırlık kursu, düzenleyen kurumumuz eğitim ve danışmanlık hizmetini profesyonel eğitmenler eşliğinde düzenleyerek başarı oranınızı netleştirmenizi hedefleyerek hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyor.

-Misyonumuz üniversitelerin spor bilimleri fakültelerine ve pomem, pöh, pmyo, bekçilik gibi bölümlerde hazırlık kurslarını
2016 tarihinden itibaren düzenleyen kurumumuz toplumu bu konularda seminerler düzenleyerek bilgilendiren, rehberlik ve danışmanlık hizmetleriyle de öğrencileri ve velilerini aydınlatarak zirvede kalmayı hedefleyen bir spor akademisi olmayı misyon edinmektedir.

kayseri pomem parkur hazırlık kursu ,kayseripöh parkur hazırlık kursu ,kayseripaem parkur hazırlık kursu ,kayseripmyo parkur hazırlık kursu ,kayseribesyo parkur hazırlık kursu ,kayseriastsubay parkur hazırlık kursu ,

www.instagram.com/parkuregitmenim (http://www.instagram.com/parkuregitmenim)
www.parkuregitmenim.com/ (http://www.parkuregitmenim.com/)

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR