• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kayseri Myk Belgelendirme Güzellik Uzmanlığı Zs Akademy

firma adresi

Adres :

Gevhernesibe Mahallesi Gök Geçidi Sokak No : 12/30 Kayseri » Kocasinan
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serhat Çıklakarakayalı
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (545) 936 00 38
firma wp

Whatsapp 2:

0 (553) 950 03 80

  • firma fb
  • firma instagram

Kadın bakım ve güzellik alanlarında eğitim veren firmamız Kayseri Myk Belgelendirme Güzellik Uzmanlığı Zs Akademy, birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesidir. Firmamızda, birçok alanda eğitim verilmektedir. Alanında deneyimli ve uzman eğitmenlerimizle sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Eğitmenlerimiz öğrencilerine kaliteli bir eğitim vererek, öğrencilerini sektörün profesyonelleri haline getirmektedir.

Akademimizde, çeşitli eğitimlerimiz mevcuttur. Bu eğitimlerimizden bazıları ise şunlardır; cilt bakımı kursu, dudak renklendirme işlemi eğitimi, protez tırnak eğitimi, güzellik uzmanlığı kursu, lazer epilasyon eğitimi, estetisyenlik kursu, ipek kirpik eğitimi gibi birçok eğitimlerdir. Eğitimlerimizi başarıyla bitiren kursiyerlerimize sertifika vermekteyiz. Kayseri güzellik ve bakım eğitimi sektöründe hizmet veren firmamız, sizlere en kusursuz hizmeti sunmaktadır.

Firmamızda, fiyatlarımız oldukça uygun bütçe dostudur. Böylelikle uygun bir fiyata bu eğitimleri alıp sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Avantajlarımızdan bazıları; uzman ve deneyimli eğitmenler, en iyi ekipmanlar, her seviyeden eğitim fırsatı gibi birçok avantaja sahibiz. Firmamızdan aldığınız eğitimlerden sonra iş bulma olasılığınız yükselecek. İş bulma garantili bir eğitim istiyorsanız bize başvurabilirsiniz.

Bizim firmamızdan eğitim alan kursiyerlerimizin tamamı memnun kalmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sizlere en iyi eğitimi sunuyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz çok kolay. Akademimize uğrayıp kayıt yaptırabilirsiniz. Sizler de alanında profesyonel güzellik uzmanı olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamıza uğramanızdır. Sizleri de aramıza bekliyoruz. En iyi ve en kaliteli eğitimlerimizden faydalanmış olacaksınız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR