• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kc Tesisat

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Karasakal

Isınma yöntemleri olarak farklı farklı yöntemler vardır. Bunların bazı avantaj ve dezavantajlarına göre tercih yapmaktayız. Eskiden yoğunlukla odun ve kömür sobaları kullanılarak ısınma ihtiyacımız karşılanırdı ancak günümüzde artık bunların yerini yavaş yavaş doğalgaz almaktadır. Doğalgaz ile ısınma sistemleri hem daha kolay hem de daha çevre dostu bir yapıya sahip olduğu için tercih edilmeye başlanmıştır. Ayrıca tüm odalarınızı aynı anda ısıtmakta diğer ısıtma yöntemleri gibi tek oda ile sınırlı kalmamaktadır. Ancak bu doğalgaz sistemlerinin de belirli aralıklarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. KC Tesisat olarak bizler sizlere bu hizmeti sağlamaktayız.

KC Tesisat İstanbul ilinin Ümraniye ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğumuz günden bugüne kadar vermiş olduğumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul tesisat ve bakım onarım sektöründe halk tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da kaliteli bir hizmet sunulması için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlerin kullandığı kombi ve peteklerinin bakımını ve temizliğini yapmaktayız. Bu işlem sonrasında sizlerin elde ettiği ısı düzeyinin arttığını göreceksiniz hem de daha az enerji kullanarak. Bu yaptığımız işlemlerimizi alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız.

Eğer sizlerin de temizlenmesi gereken kombi ve petekleri var ise doğru adrestesiniz. KC Tesisat ailesi olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR