• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kebap 60 Lokantası

Adres :

Yenimahalle Atatürk Bulvarı Yanyolu No: 95 Atakum / Samsun (atakent Muhtarlık Yanı) Samsun » Atakum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kasım Pekşen

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 500 03 35

Whatsapp 2:

0 (541) 537 09 02

Firmaya Mesaj Gönder

Kebab 60 Lokantası olarak Samsun-Atakum da hizmet vermekte olupkebab çeşitleri,et ve tavuk ızgara şiş çeşitleri,ciğer adana kuzu şiş ,biftek bonfile vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR