• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Tarsus Kebap Evi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mutlu Topal

Tarsus Kebap Evi olarak Kırıkkale Yahşiyan’da faaliyet gösteriyor, uzun yılların bilgi birikimi ve deneyimini her geçen gün daha da ileri taşıyoruz. Yola çıktığımız ilk günden itibaren bölgemizde büyük bir boşluğu doldurmuş bulunuyor ve bölgemizin en çok tercih edilen restoranı konumunda bulunuyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, tecrübeli ve işini büyük bir özveriyle yapan kadroya sahibiz. Deneyimli ustalarımızı en doğal malzemelerle buluşturuyor, her defasında ortaya başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Tamamı marka değeri kazanmış, bilinirliği yüksek, ulusal ve uluslararası alanda güvenilirliği olan malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarından asla taviz vermiyoruz. Bu sayede müşterilerimizin her zaman güvenilir lezzetlerle buluşmasını sağlıyoruz.

Kırıkkale restaurant sektörünün öncü ve örnek işletmelerinden birisi olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden de ürün yelpazemizi çok geniş tutuyor, her damak zevkine hitap etmeyi başarıyoruz. İhtiyaçlara ve isteklere tam zamanında karşılık veriyor, en doğru çözümleri üretmeye gayret gösteriyoruz.

İşletme olarak sürekli değişen ve gelişen sektör içinde bizler de kendimizi geliştiriyor, yenilikleri yakından takip ederek kurucu ilkelerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Özellikle de teknolojinin alanımızla alakalı alanlarındaki en son gelişmelerin oldukça kısa sürede sistemimize dahil olmasını sağlıyoruz. Ciğer şiş, Adana kebap, tavuk şiş, pirzola, tantuni, kahvaltı, gözleme ve çok daha fazlasını tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR