• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kehribar Cafe Kürşatın Yeri

Adres :

Cumhuriyet Mah. Ankara Bulvarı No: 42/a Aras Kargo Yanı Ankara » Çubuk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gökhan Öztürk

E-Posta Adresi :

bayboraks06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 013 05 80

Whatsapp 2:

0 (532) 238 06 91

Kahvaltı günün en önemli öğünüdür. Bu nedenle de doğru besinlerin alınması çok önemlidir. Ülkemizin kahvaltı çeşitleri de oldukça çeşitlidir. Özellikle de çeşitli hamur işleri ve baharatlı ürünleri ile harikulade çeşitler mevcuttur. Her yörenin kendisine has bir kahvaltı masası da vardır. Ankara’nın Çubuk ilçesinde hizmet veren işletmemiz sizlere muhteşem bir kahvaltı lezzeti yaşatır. Kehribar Kafe Kürşat’ın Yeri sayesinde harikulade bir kahvaltı keyfi yaşamanız mümkündür.

İşletmemiz Ankara kahvaltı salonu sektörü içerisinde muhteşem kahvaltı lezzetleri ile ön plana çıkar. Çeşitli peynir, zeytin, reçel,menemen çeşitlerinin yanında katmer, börek, gözleme çeşitlerinin de mevcut olduğu işletmemize arkadaşlarınız ve ailenizle gelerek keyif yaşabilirsiniz. Kahvaltı masamız çok çeşitlidir. Her ürün birinci sınıf malzemedir. Temiz, kaliteli, güvenilir ve hijyenik koşullarda hazırlanarak masanıza sunulur.

İşletmemiz üzerine aldığı kahvaltı hizmetiyle örnek ve öncü bir yer olarak anılır. Kahvaltının yanında ücretsiz çay ikramımızda mevcuttur. Sıcak çay ile birlikte kahvaltıdaki her lezzeti tadabilirsiniz. Serpme kahvaltı konusunda öncü bir işletme arıyorsanız doğru yere geldiniz demektir.

Kehribar Cafe Kürşat’ın Yeri her zaman aynı lezzet ve kalite ile sektördeki yerini korumuştur. Sizlere en iyiyi sunarak beğeninizi kazanmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetine büyük özen gösteren firmamız sayesinde kalite tesadüf değildir. Her hizmetimizde uygun fiyat seçeneklerine sahiptir. Sizleri her zaman işletmemize bekliyoruz. İşletmemiz haftanın her günü sizlere hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR