• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kent Group Medikal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Göğkuş

Sağlık insanlığın var oluşundan bu yana en önemli unsur olarak hayatlarımızdaki varlığını sürdürmektedir. Hepimiz sağlığımızı korumak ya da daha da iyiye gitmesini sağlayabilmek adına çeşitli ilaç takviyeleri, egzersizler, dengeli ve düzenli beslenme gibi çeşitli aktivitelerde bulunuyoruz. Sağlık her canlının en değerli hazinesidir. Sağlığın kıymeti ne yazık ki kaybedilince anlaşıldığı için vücut dengemizi bozmamak, metabolizmamızı hızlandırmak ve bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için çalışmalar yapmalıyız.

Sağlık sektörü ülkemizde bulunan en gelişmiş sektörlerden birisidir. Günden güne artan sağlık sektörünü iyileştirici alt yapı çalışmalarıyla beraber vatandaşlarımız ülkemizde yürütülmekte olan sağlık politikasından oldukça memnundurlar. Unutulmamalıdır ki Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk hastalığının son evrelerinde “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” Demiştir.

Firmamız ülkemizin gelişmiş sağlık sektörünü daha da iyileştirmek amacıyla medikal ürünler ve tıbbi cihazlar satışı yaparak hizmet vermektedir. Firmamız sektörde büyük deneyimler kazanmış kurucularımız tarafından özveriyle kurulmuştur ve kuruluşundan bu yana değerli müşterilerimizin rahatsızlıklarına şifa olabilmek amacıyla hizmet vermiştir. Müşterilerimizle aramızda oluşturduğumuz güven ortamı ve saygı prensipleri çerçevesinde Ankara medikal denildiğinde aranan ilk adres olmamız kaçınılmaz olmuştur.

Değerli müşterilerimize sunmakta olduğumuz başlıca hizmetler arasında medikal ve tıbbi cihaz satışı, laminasyonlu muayene hizmeti, veteriner enjektörü satışı, pudralı lateks muayene eldiveni satışı, tırtıllı muayene eldiveni satışı, serum satışı, serum setleri ve dezenfekte edilmiş ürünler yer almaktadır. Şifalı günler dileriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR