• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kervan Park Cafe Restaurant

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Fatih Yıldırım

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Samsun fast food sektörüne yeni bir yüz kazandıran Kervan Park Cafe Restaurant ile bir kompleks olarak hizmet vermekteyiz. Kompleksimizde spor tesisi, düğün salonu, çay bahçesi olmak üzere farklı aktivitelerin ve programların yapılabileceği bir tarz sunuyoruz.

Düzenlediğimiz canlı müzik geceleri, karaoke eğlenceleri, yiyecek, içecek her türlü aktiviteyi bir arada sunuyoruz. Düğün davetlerinizi verebileceğiniz geniş bir alana ve sahneye sahibiz böylece kalabalık sayıda misafirinizi salonumuzda ağırlayabiliriz. Kahvaltı, kahve, semaver, kuymak gibi etnik kökenli yiyeceklerin sunulduğu mekânımızda tenis kortu, halı saha, basketbol ve voleybol sahası, çocuk eğlence parkları ile bambaşka bir deneyime kapılarımızı açıyoruz.

1000 kişi kapasiteli kır düğünü organizasyonunuzu üstlenebiliriz. Nişan, kına, sünnet, düğün gibi özel geceleriniz için bizi tercih ederek her alanda gösterdiğimiz tecrübemizden faydalanabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında açık havada müzikli eğlence mekânımızda aileniz ya da arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Eğlence, yeme ve içmenin harmanlandığı restaurantımızda en özel günlerinizde zengin menü çeşitlerimizle misafirleriniz ve sizler zamanınızı düzenlediğimiz aktivitelerimizle festival havasında yaşayabilirsiniz. Yaz ve bahar aylarının açık hava eğlence mekânları arasında hemen ön plana çıkan kompleksimizde kır düğünü, nişan, kına gecesi organizasyonlarınızı yapabileceğiniz geniş yeşil alanımız bulunmaktadır. Şık tasarımlı restaurantımız doyasıya eğlenebilmeniz ve enerjinizi açığa çıkarmanız için dizayn edilmiştir. Düğün ve eğlencelerin en güzel yaşanma potansiyeli olan restaurantımızdan organizasyonunuz için randevu alabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR