• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Keskin Tarım Hayvancılık

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Keskin

  • firma instagram

Keskin Tarım Hayvancılık, Çanakkale hayvan yetiştiriciliği konusunda son zamanların öne çıkan isimlerinden biri olmuştur. Marmara Bölgesi’nin en önemli mera hayvancılığı bölgelerinden olan Çanakkale’yi mesken alan işletmemiz müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek adına çalışmaktadır.

Hayvancılıkta hayvanlara verilen değer çok önemli bir yer tutmaktadır. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yetişen hayvanların verimi kötü koşullarda yetişen hayvanlara kıyasla çok daha yüksek olur. Biz de Keskin Tarım Hayvancılık olarak hayvanlarımızı Çanakkale’nin doğal meralarında otlatarak ve tesisimizde gerekli bütün hijyen ve sağlık bakımlarını yaparak yetiştirmekteyiz. Doğal ortamlarında büyüyen hayvanlarımız tazeliklerini korumakta ve müşterilerimize en yüksek verimi vermektedir. Bugüne kadar hayvan pazarları ve adak merkezleriyle yaptığımız alım-satım işlerinde başarılı olup daha sonrasında bu tesislerle aramızda düzenli bir ticaret ağı oluşmuştur.

İş yaptığımız işletmelerden aldığımız olumlu dönütlerden en öne çıkanı hayvanlarımızın sağlık ve doğallık seviyesi olmuştur. Doğal yeşillikler arasında yetişen hayvanlarımızın doğayla bağlantısı hiçbir zaman tamamen kesilmemektedir. Aynı zamanda yeni doğum yapmış hayvanlarımıza ve yavrularına yoğun ilgi ve bakım göstermekteyiz. Stresten uzak, güvenli bir ortamda büyüyen hayvanlarımızın da vücutlarında stresin etkileri minimum düzeyde olmuş oluyor. Böylece hayvanlarımız taze ve sağlıklı bedenlerini korumuş oluyor.

Güven ve sevgiyle temellendirdiğimiz işletmemiz her daim hayvanlarımıza ve müşterilerimize sevgiyle hizmet etmektedir. Bu konudaki tavrımızı korumamız için de siz değerli müşterilerimizin fikir ve dönütleri çok önemlidir. Lütfen işletmemizi ziyaret etmekten ve görüşlerinizi bildirmekten çekinmeyiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR