• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyf-i Bergüzar

Adres :

Sahilkent Mah. 163. Sok. No: 16 Finike Antalya Antalya » Finike

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Kılınç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (505) 303 03 76

Whatsapp 2:

0 (505) 303 03 76

Günümüz yoğun çalışma şartlarının ardından çok yorulmakta ve bitkin düşmekteyiz. Bu yorgunluğun ve sıkıcı çalışma saatlerinin ardından eğlenecek ve stresinizi atabileceğiniz kurumlara ihtiyaç duymaktasınız. Keyf-i Bergüzar olarak bizler sizlere canlı müzik, eğlence ve yemeklerimiz eşliğinde kaliteli hizmetler vermekteyiz.

Keyf-i Bergüzar Antalya ilinin Finike ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde Sivas restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlerin arkadaşları ile eğlenceli bir vakit geçirmesi, yemek ihtiyaçlarını gidermesi ve stresinizi atmanız için hizmet vermekteyiz. BU hizmetlerimizi verirken yemeklerimizde kaliteli, doğal ve taze ürünler kullanmakta, canlı müzik eşliğinde huzurlu bir gün geçirmezinizi sağlamaktayız. BU hizmetlerimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağlamaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerde eğlenmek, stersinizi atmak ve yemek tüketmek için kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Keyf-i Bergüzar iletişim adreslerimizden bizler ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Keyf-i Bergüzar olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR