• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyf-i Çikin Cafe Nargile Bahçesi

Adres :

Şeyh Mah. İsmet İnönü Cad. Mahmutoglu Pasajı No: 11/16 Eski İş Bankası Yanı Vergi Dairesi Karşısı Muğla Muğla » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Gökcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mali.gokcan@turktelekom.com.tr

Whatsapp 1:

0 (505) 680 99 69

Whatsapp 2:

0 (505) 680 99 69

Siz değerli müşterilerimize bu alanda en kaliteli hizmet nasıl verilir göstermek için bizler bu sektöre atıldık. Kendimize ve kalitemize güvenerek yolumuza devam ettik, etmekteyiz. Sektörde adımızı duyurduk, siz değerli müşterilerimizin beğenisini topladık. Bu durum bizi fazlası ile memnun etti bu sayede işimize dört kolla sarıldık. Sizleri daha çok memnun edebilmek için kendimizi yeniledik, daha çok müşteriye ulaşmak için çalıştık. Kalitemizden ödün vermeden hizmetimizi sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizi de her zaman bekleriz. Bizler hoş mekânımızda siz değerli müşterilerimize Muğla restaurant olarak güzel bir hizmet sunmaktayız.

Sunduğumuz lezzetlerle enfes bir öğün geçirebilirsiniz, hoş mekânımızda sosyalleşerek arkadaş ortamları kurabilirsiniz ve ailenizle hoşsohbetler eşliğinde yemeklerimizin tadına bakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin güzel vakitlerini bizim ferah mekânımızda geçirmezinden bizler çok memnun olacağız. Sağlıklı ve besin değeri yüksek gıdalarla ayrıca çeşitli içeceklerle birlikte farklı tatlar da sunmaktayız. Yeniliklere açık olan firmamızla sizlerin önerilerini dikkate alıyor ve isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getiriyoruz.

Sizlerin memnuniyeti için bizler bu sektörde çalışıyoruz bu nedenle sizlerin memnuniyetini sağlayabildiğimiz kadar bizler işimizi severek yapıyoruz. Hizmetimizi geliştirdik ve daha çok kişiye ulaşıyoruz. İş yerlerinize, okullarınıza ve arzu ettiğiniz her yere toplu yemek çıkartıyoruz. Sizin türlü zahmetlerden kurtararak aynı zamanda uygun fiyata sağlıklı beslenmenizi sağlıyoruz. Bizler bütün bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR