• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Keyf-i Unlu Mamülleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Halil Akkuş

  • firma fb
  • firma instagram

Dünya standartlarında pasta süslemeleri, dilediğiniz tat ve görünüşte yaş pastalar ve kişiye özel pasta tasarımlarımızla Keyf-i Unlu Mamülleri olarak birmilyonnokta.com sitesine üyeyiz. Dünyada yeni trend haline gelmiş olan, gün geçtikçe daha çok kişi tarafından tercih edilen, özel tasarımlı pasta yapımı konusunda uzmanlaşarak verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizle, özel günlerinizi daha da özel kılıyor, her zaman hatırlayacağınız tatlı anılar oluşturmak için çalışıyoruz. Alanında uzmanlaşmış pasta şeflerimizle, taleplerinize en uygun, modern tasarımları ortaya çıkarıyor, hem gözünüze hem de damağınıza hitap edecek eşsiz lezzetler sunuyoruz.

Hatay pasta ve pastane sektöründe, pasta ve unlu mamullere duyduğumuz sevgi ve ilgi ile çıktığımız bu yolda, gün geçtikçe daha çok kişinin özel gününe ortak olmanın verdiği mutluluk ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hangi yaş grubu olursa olsun, cinsiyet, ırk, dil, din ya da meslek fark etmeksizin, herkese uygun bir tasarım ortaya çıkarıyor, bu tasarımı en iyi şekilde lezzetli bir pastaya dönüştürüyor, kimsenin tadına doyamayacağı eşsiz pastalara sahip olmanızı sağlıyoruz. Özel tasarımlı pastalarımızla tüm Hatay ve çevresinde en özel günlerin en mutlu ortağı olarak bulunuyoruz.

Sadece pasta tasarımı ve yapımı değil, leziz mi leziz simit, poğaça, kuru pasta ve unlu mamulle hizmetinizdeyiz. İster güne güzel başlamak için leziz bir kahvaltı için isterseniz de akşam çayınız için aradığınız kalite ve lezzet, pastanemizde sizleri bekliyor.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar