• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyf'i Balık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erol Dursun - İsmail Dursun

Düzce restaurant sektörünün güvenilir ismiyiz. Çünkü biz, müşterilerimize taze ve lezzetli balıklarımızla hizmet veriyoruz. Uzun yıllar bu sektörde çalışarak bilgi ve birikimlerimizi geliştirdik. En lezzetli balıklarımızı hazırlayıp müşterilerimize servis etmek bizim için çok önemli. İşimizi severek ve isteyerek yapıyoruz. Bu nedenle çalışmalarımızda hataya yer vermiyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güveni oldukça önemli. Biz, bu memnuniyeti ve güveni sarsmamak adına çalışmalarımızı özenle ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.

Nedir Keyf’i Balık? Keyf’i Balık, mevsiminde tüm balıkları en lezzetli haliyle bulacağınız restoranın adıdır. Restoranımızda taze ve lezzetli balıklarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Dışarıda balık yemek biraz riskli olabiliyor. Çünkü yediğiniz ya da yiyeceğiniz balığın nasıl bir balık olduğunu bilemiyorsunuz. Balığın taze olup olmadığı, nasıl hazırlandığı gibi. Fakat biz, yıllardır taze ve güvenilir balıklarımızla hizmet veriyoruz. Bugüne kadar ne kalitemizden ne de lezzetimizden ödün verdik. Bu sayede müşterilerimizin güvenini kazanarak sektörde emin adımlarla ilerliyoruz. Sade ve şık dekorasyona sahip restoranımız geniş, ferah ve sakindir. Aynı zamanda ulaşımı da oldukça kolaydır. Ailenizle ya da arkadaşlarınızla restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Temiz ve düzenli çalışmaya önem verdiğimiz için hem mutfakta hem de serviste titizlikle çalışıyoruz. Ekibimizin de işini severek ve ilgiyle yapması sayesinde en lezzetli balıkları sizlere servis ediyoruz. Güler yüzlü, samimi ve saygılı kişiliğimizle her zaman hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR