• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Keyy Modd Toptan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Gözeler

Keyy Modd Toptan olarak İzmir Konak’ta giyim ve tekstil sektörü açısından önemli işlere imza atan bir firma olarak hizmet veriyoruz. Özel tasarımlarımız ve değerli parçalarımızla müşterilerimize hem günün moda anlayışını yakalayan, hem de konfor bulabilecekleri ürünler sunmayı öngörüyoruz. Kullandığımız kumaşlarla da en kaliteli tasarımları ortaya koyarak müşterimizi memnun ediyoruz. Bu anlamda da İzmir giyim sektöründe aranan bir firma konumunda bulunuyoruz.

Firma olarak biz, kadın giyimi konusunda tasarladığımız ürünlerle sizlere hizmet veriyoruz. Kadınlar için taşlı gömlek çeşitleri, birçok farklı tayt türü, kazak ve elbise çeşitleri firmamız bünyesinde mevcut halde bulunuyor. Bulunan ürünleri en kaliteli kumaşlarla tasarlıyoruz ve satıma hazır hale getiriyoruz. Aynı zamanda uygun fiyatlarla da satış gerçekleştirmeye özen göstererek müşterimizi memnun etmeyi hedefliyoruz.

Keyy Modd Toptan olarak toptan satışı da fazlaca ucuza gerçekleştirebilen firmamızın en büyük hedefi, ürün kalitesini müşteri memnuniyetini sağlayabilecek şekilde en üst seviyeye çıkarmak. Bu anlamda elbiseden kazağa, tayttan gömleğe satımını gerçekleştirdiğimiz her çeşit parçanın sadece estetiğine ve konforuna değil, aynı zamanda kalitesine de fazlaca özen gösteriyoruz. Bu anlamda da kadınların İzmir’de sıkça tercih ettiği bir firma konumunda bulunuyoruz. Kaliteli ve güncel model ürünleri uygun fiyatlarla toptan bir şekilde de satın alabilmek isteyen bütün müşterilerimizin İzmir Konak’ta yer alan firmamızla en kısa sürede iletişime geçmelerini sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR