• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Kıran Döner

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Şerif Çelikkıran

  • firma instagram

Muğla restoran sektöründe, Kıran Döner ismiyle sizlere hizmet vermekteyiz. Biz, Kıran Döner olarak sizleri tavuk döneri yemek için doğru adrese yani bizim yanımıza bekliyoruz. Tavuk dönerin en lezzetlisi Kıran’da yenir, diyerek çıktığımız bu yolda işimize her daim dört elle sarıldık ve size gönül rahatlığı ile yemeklerinizi yiyebileceğiniz, oturup sohbet edebileceğiniz bir ortam oluşturduk. Tavuk döner sevmeyen arkadaşlarınıza bile tavuk döneri sevdireceğimize eminiz.

Sizlere tavuk dönerin en lezzetlisini sunmanın yanı sıra ismimizden sıklıkla söz ettirecek ve bizi diğerlerinden ayıracak bir özelliğimiz daha mevcut. Bu özelliğimiz ise, çiğköfteyi Bodrum’a sevdiren kişinin işletme sahibimiz olması. Tavuk döner ve çiğköftenin yanı sıra zengin de bir menümüz var. Kendi imalatımız olan birçok çeşidi de bizde deneyebilirsiniz. Yemek ayırt edenlerin de, burada yiyecek bir şeyler bulamam korkusunu bertaraf ediyoruz, sunduğumuz zengin menü sayesinde.

Yemek yeme hususunda şöyle bir ayrım vardır: Yaşamak için yemek veya yemek için yaşamak. Yaşamak için yemek yiyenler için önemli tek husus karnının bir şekilde doymasıdır. Yemek için yaşayanlar ise yedikleri şeyden en iyi lezzeti almayı isterler. Kıran Döner olarak bizler, sizlere kalitenin ve lezzetin tek adresi olduğumuzu ısrarla vurgulamaktayız.

Dilerseniz salonumuza gelerek yemeklerimizi yerinde yiyebileceğiniz gibi dilerseniz de alo servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Klimalı salonumuz ile sizlere yaz kış demeden hizmet veriyor olacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR