• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kirazlık Lokantası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Murat Yeksoy

  • firma fb
  • firma instagram

Kirazlık Lokantası olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Samsun restoran sektöründe hizmet veren firmamız Kirazlık Lokantası adı ile hizmet vermektedir. Firmamız verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaya dikkat göstermektedir. Bu sebeple müşterilerimizin istek ve talepleri bizim için çok önemlidir. Firmamız hizmet kalitesi ile hizmet verdiği çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firmadır.

Verdiğimiz hizmetler müşterilerimiz için çeşitlenmektedir. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları; tavuk dürüm, sulu yemekler, kelle paça, ızgara salonu ve arnavut ciğeri gibi daha bir sürü hizmeti siz müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerde insan sağlığı söz konusu olduğu için ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeleri en sağlıklı olanlardan seçip kullanmaktayız. Yine insan sağlığı için em uygun koşullarda kullanılacağı ana kadar muhafaza etmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin önemli bir diğer unsuru hizmet kalitesi için de firmamızda çalışan tüm arkadaşlarımızı alanında gerekli eğitimi almış, deneyimli ve çalışkan insanlardan seçmiş bulunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmanızda lokantamıza gelemeyen müşterilimiz için alo paket servisi ile yemekleri istedikleri noktalara götürebilmekteyiz. Yine firmamızın bir diğer hizmetlerinden birisi de toplu yemek organizasyonlarıdır. Bu organizasyonlara isteğiniz doğrultusunda yemek hazırlayabilmekteyiz. Müşteri memnuniyetinin ilk ve en önemli unsur olduğu firmamızda size karşı dürüst bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sebeple sunduğumuz tüm hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya özen göstermekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR