• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Kırçın Balık Restaurant

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kaan Kaplan

Muğla Kırçın Balık Restaurant, güzel ilimizde açılmış nezih ve son derece lezzetli bir menüsü olan bir işletmedir. Müşterilerimizin kesintisiz ve koşulsuz memnuniyeti için elimizden gelen hizmetin en iyisini yapıyoruz. Güler yüzlü personeliyle, lezzetiyle ve yaptığı hizmetiyle huzur veren bir ortama sahibiz. Dostlarınızla, ailenizle bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. En uygun pişirme şekillerini bilen profesyonel mutfak kadromuz damağınızda iz bırakacak lezzetlere imza atıyor. Balığın lezzetine kurumumuzda varacağınıza inanıyoruz ve bu lezzetleri tabağınızda sizlerle buluşturuyoruz.

Kurumumuz, titiz ve gıda güvenliği şartlarına uygun olarak hizmetini yürütmektedir. Kaliteden ödün vermeyen bir kurumuz. Sektörde tek rakibimizin kendimiz olduğunu iddia ediyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin sağlığını önemsiyor, doğru mevsimde, doğru balık çeşitlerini müşterilerimize sunuyoruz. İş ahlakını ve müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Balığın tadına varmak için bizi tercih eden müşterilerimiz, memnuniyetlerini bildiriyor ve bu da kurum olarak bizi mutlu ediyor. Balığın yanında sunulan mezelerimizin çeşitliliği ve sunumu da dikkat çeken diğer bir özelliğimizdir. Müşterilerimiz tarafından balığın yenileceği tek adres olarak gösterilmek bizi gururlandırmaktadır.

Kurumumuzda taze balık satışı da yapılmaktadır. Mevsimine uygun balık çeşitlerimiz satış için reyonda müşterilerini bekliyor. Dileyen balık çeşitlerimizden alıp evinde de bu lezzeti yaşayabilir. Aynı zamanda balık ekmek siparişi de yapabilir, ürünlerimizin tadına bu şekilde de bakabilirsiniz. Tercih sizin işiniz, hizmet bizim işimiz. Gelip görmekle ve tatmakla anlaşılabilecek lezzetlerimiz sizleri beklemektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR