• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kısmet Yufka

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Cihan Ergün - Gökhan Ergün

reklam logosu

Kısmet Yufka İstanbul’da alışveriş sektöründe hizmet vermektedir ve www.birmilyonnokta.com üyesidir. Türk mutfağının vazgeçilmezi olan hamur işinin lezzetli olması için yapımının ana malzemesi olan yufkanın taze olması gerekmektedir.

İstanbul alışveriş alanında hizmet veren firmamızda günlük, taze, organik ürünler bulunmaktadır. Kadayıftan kemalpaşa tatlısına, mantıdan yufkaya geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize taze ve organik ürünlerimizle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Muhallebilik ve hazır kadayıfımız, baklavalık yufkamız, boncuk ve tatar olmak üzere iki çeşit çorbalık kesme hamurlarımız ve eriştelerimiz de dükkânımızda satılıyor.

Zengin ürün çeşitlerimizle çay saatlerinin ve sofraların vazgeçilmezi olan hamur işi ve tatlılarınız için yufka ve diğer ürünlerimizle buradayız. Güler yüzlü hizmet, kaliteli malzeme anlayışıyla açıldığımız günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor, yufka üretiminde edindiğimiz tecrübeyle ürünlerimizi en kaliteli malzemeler kullanarak, hijyen kuralları çerçevesinde geleneksel ve katkısız şekilde üretiyoruz. Dahası ,el yapımı mantımızı mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Bizi rakip firmamızdan güler yüzlü hizmet anlayışımız, tecrübemiz ve kaliteli malzemelerimiz ayırıyor.

Yufka üretiminde yenilikleri yakından takip ederek her zaman güvenilir, kaliteli ve lezzeti ürün imalatı yaparak, müşterilerimize taze günlük organik ürünlerimizi sunmayı kendimize görev ediniyoruz. Dahası, yufka üretimi ve ürettiğimiz diğer mamullerin en iyi standartlarda olacak şekilde adını duyurmak için çok çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR